Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


トヨタ・セリカ
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Celica 1,8 1994 LPG

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Cvok
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
Cvok


Bydliště : +/- Havířov
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 26. 06. 10

Celica 1,8 1994 LPG Empty
PříspěvekPředmět: Celica 1,8 1994 LPG   Celica 1,8 1994 LPG EmptySat Feb 01, 2014 4:29 pm

Ahoj, jsem tady spíše pasivně, ale každopádně kdyby měl někdo zájem, zvažuji prodej celicy. Není to leštěnka- lak příšerný, ale je v naprostém pořádku a jen za poslední rok jsem včetně přestavby na LPG dal 40000. Pokud bych za ni nedostal 45tis, tak si ji nechám, zase nejsem příliš bohatý a tak více pod cenu nejdu. Není rezavá(jen lokálně na nápravách povrchově, nežere výrazně olej(respektive pokud jsem doléval, tak těch 0,5l za několik tisíc km), není třeba momentálně nic, spojka začíná zabírat nahoře, ale zatím drží. Co dodat, sloužila dobře a do LPG půjdu určitě zase, jen bych chtěl něco víc na denní ježdění, bezpečnost a komfort.. ikdyby to nemělo být hned...

Jinak info i tady
[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Urputus
Snobstvo z Práglu
Snobstvo z Práglu
Urputus


Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 2777
Datum registrace : 29. 09. 09

Celica 1,8 1994 LPG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celica 1,8 1994 LPG   Celica 1,8 1994 LPG EmptySat Feb 01, 2014 8:35 pm

Tak to mně mrzí Filipe. Zbavovat se auta poté, co jsi do něj zainvestoval je vždy na datla. Tak aspoň držím palce, abys Celicu prodal za rozumnou cenu, nebo v lepším případě, abys ukočíroval finance bez jejího prodeje. Wink
Návrat nahoru Goto down
Cvok
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
Cvok


Bydliště : +/- Havířov
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 26. 06. 10

Celica 1,8 1994 LPG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celica 1,8 1994 LPG   Celica 1,8 1994 LPG EmptySun Feb 02, 2014 10:08 am

Děkuju Smile No v současné době si začínám víc hledět, aby auto na denní ježdění bylo trochu bezpečné, v mém okolí se v předchozích asi dvou letech nabouralo pár lidí, aniž by to byla jejich chyba často... Tak tak. Jo taky si říkám, že jsem neměl investovat, ale život jde dál Smile
Návrat nahoru Goto down
Urputus
Snobstvo z Práglu
Snobstvo z Práglu
Urputus


Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 2777
Datum registrace : 29. 09. 09

Celica 1,8 1994 LPG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celica 1,8 1994 LPG   Celica 1,8 1994 LPG EmptySun Feb 02, 2014 8:44 pm

A Celica ti příjde málo bezpečná? Viděl jsem ji po přeletu přes střechu na závodní dráze a majitel to přežil. Taky si nepamatuju, že bych kdy ve zprávách viděl nějakou smrtelnou nehodu, u které by figurovala Celica. Na českých silnicích jich sice moc nejezdí, ale mnohdy si ji koupí na "vyřádění se", kde je větší riziko nehody.

Pokud hodláš místo Celici kupovat jiné auto, tak bych to, být tebou, ještě zvážil. U nového (ojetého) auta tě čekají ty drobné i větší opravy, které už jsi u Celicy překonal.

No nic, jak už jsem psal drive, přeju ti, ať ti tvůj záměr výjde.

Zatím,

P.
Návrat nahoru Goto down
Sutech
Legenda prvního stupně
Legenda prvního stupně
Sutech


Bydliště : Poděbrady
Počet příspěvků : 638
Datum registrace : 08. 10. 10

Celica 1,8 1994 LPG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celica 1,8 1994 LPG   Celica 1,8 1994 LPG EmptyMon Feb 03, 2014 4:08 pm

Naprosto souhlasím s Pavlem ohledně bezpečnosti.....myslím,že konktétně 6g je co se bezpečnosti a bytelnosti týče dodnes před některými rádobymoderními hyperbezpečnými běžně jezdícími vozy s "papírovou" kastlí  Suspect 
Návrat nahoru Goto down
Cvok
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
Cvok


Bydliště : +/- Havířov
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 26. 06. 10

Celica 1,8 1994 LPG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celica 1,8 1994 LPG   Celica 1,8 1994 LPG EmptyMon Feb 03, 2014 8:17 pm

Je to pravda i není... A bez airbagů nebo čtyřbodových pásů je ten náraz strašně o náhodě, především ten čelní, kdy se tělo sveze po pásu nebo jakkoliv volně letí, nejsem paranoidní, jen i pokud má celica 2 airbagy, je to lepší než nic (jasně další věcí je funkčnost). Jo věřím pasivní bezpečnosti - konkrétně pevnosti karoserie. A není to jen kvůli bezpečnosti, ale i pro denní ježdění v praktičnosti, je super jezdit ve 4 v autě. Raději bych boural v tomhle než ve felině, CRX, civicu ze stejného roku výroby. Možná mě to ještě pustí, ale teď je asi čas zkusit zase něco jiného po skoro 4 letech.

Takže asi tak, stejně pokud je to tak, že ty peníze jsou za to auto přehnaně, což se zatím podle nezájmu zdá, tak zase míň než co jsem za poslední rok do toho dal, mi stačit nebude a s cenou níž nepůjdu. Pravidelně jezdím ke Kennymu to servisovat a sám říká, že to auto je v pohodě a nic by tam být špatně nemělo být. Tak uvidíme no. Ale díky Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Celica 1,8 1994 LPG Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celica 1,8 1994 LPG   Celica 1,8 1994 LPG Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Celica 1,8 1994 LPG
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» old Celica
» P: Celica 6g 1.8 16v
» celica 6G
» Celica 5g
» Diely Celica 6G 2.0 3S-GE

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum :: Koupím/Prodám :: Prodám-
Přejdi na: