Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


トヨタ・セリカ
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Diely Celica 6G 2.0 3S-GE

Goto down 
+3
Urputus
Salceer
kracken
7 posters
AutorZpráva
kracken
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
kracken


Bydliště : Bratislava, SK
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 17. 09. 10

Diely Celica 6G 2.0 3S-GE Empty
PříspěvekPředmět: Diely Celica 6G 2.0 3S-GE   Diely Celica 6G 2.0 3S-GE EmptyTue Jan 31, 2012 3:50 pm

Rozobral som Celicu, striebornej farby, 2.0 - 129kW rocnik 1995.
Ak by niekto potreboval nejake diely, tak napiste SS, pripadne tuto do temy.. odpoviem, ci je pozadovany diel este k dispozicii.. niektore diely su uz fuc a niektore su nepouzitelne...
Napr. je k dispozicii kompletny motor 3S-GE aj s kabelazou a riadiacou jednotkou, mal nalietanych nieco cez 250.000.
Prevodovka je uz fuc...
Bolo to auto s SS napravou...
Návrat nahoru Goto down
Salceer
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
Salceer


Bydliště : Ostrava
Počet příspěvků : 235
Datum registrace : 21. 08. 10

Diely Celica 6G 2.0 3S-GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diely Celica 6G 2.0 3S-GE   Diely Celica 6G 2.0 3S-GE EmptyTue May 01, 2012 5:34 am

Ahoj, potřeboval bych těsnící gumu která je mezi předním nárazníkem a kapotou. Moji milovaní.. pejsánci se posrali a během pár minut mi ji rozervali. Tak pokud by jsi ji měl.. tak za ni zaplatím zlatem. Díky
Návrat nahoru Goto down
Urputus
Snobstvo z Práglu
Snobstvo z Práglu
Urputus


Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 2777
Datum registrace : 29. 09. 09

Diely Celica 6G 2.0 3S-GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diely Celica 6G 2.0 3S-GE   Diely Celica 6G 2.0 3S-GE EmptyTue May 01, 2012 7:19 am

A kdyby ne, tak já ji určitě někde mám. Jen si vzpomenout kde pirat
Návrat nahoru Goto down
Cvok
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
Cvok


Bydliště : +/- Havířov
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 26. 06. 10

Diely Celica 6G 2.0 3S-GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diely Celica 6G 2.0 3S-GE   Diely Celica 6G 2.0 3S-GE EmptyTue May 01, 2012 7:41 am

jéé, já bych potřeboval
- přední předface blinkry, kdybys náhodou měl, zaplatím bronzem nebo gumovýma medvídkama...
- možná i jedna opěrka hlavy by byla super, má už je ve špatném stavu.
- A kdyby "jednotka" větráku s klimou? (nesvítí mi jedna žárovečka).

- Máš li nějaké špunty do kufru? A opěrka ruky na řidičových dveřích, ale to není nutné.

Kdyby náhodou, mohl bys mi napsat ceny do sz?
Návrat nahoru Goto down
kracken
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
kracken


Bydliště : Bratislava, SK
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 17. 09. 10

Diely Celica 6G 2.0 3S-GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diely Celica 6G 2.0 3S-GE   Diely Celica 6G 2.0 3S-GE EmptyWed May 02, 2012 10:57 am

Salceer napsal:
Ahoj, potřeboval bych těsnící gumu která je mezi předním nárazníkem a kapotou. Moji milovaní.. pejsánci se posrali a během pár minut mi ji rozervali. Tak pokud by jsi ji měl.. tak za ni zaplatím zlatem. Díky

skusim ju vystrachat, neviem v akom stave bude... pokial ide len o gumu, tak ak by bola vo fajn stave, tak nie je problem to hodit do obalky a poslat... ale neslubujem na 100%, fakt netusim v akom stave je.. Smile

Cvok napsal:
jéé, já bych potřeboval
- přední předface blinkry, kdybys náhodou měl, zaplatím bronzem nebo gumovýma medvídkama...
- možná i jedna opěrka hlavy by byla super, má už je ve špatném stavu.
- A kdyby "jednotka" větráku s klimou? (nesvítí mi jedna žárovečka).

- Máš li nějaké špunty do kufru? A opěrka ruky na řidičových dveřích, ale to není nutné.

Kdyby náhodou, mohl bys mi napsat ceny do sz?

- predface blinkry mam, stale su v narazniku, len bola udreta na predok, tak musim skntrolovat ich stav...
- opierku hlavy samostatne nepredam.... cele sedadlo potom straca hodnotu...
- to kvoli jednej ziarovecke chces cely ovladac klimy? aj tak sa to blbo meni.. to ho radsej rozober a vymen tu ziarovku.. lenivce.. Twisted Evil
- operka ruky.. to je ta rucka, ktoru tahas na zavretie dveri, alebo cely tapacir? hm? Smile
Návrat nahoru Goto down
Hug0
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně
Hug0


Počet příspěvků : 1050
Datum registrace : 21. 03. 10

Diely Celica 6G 2.0 3S-GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diely Celica 6G 2.0 3S-GE   Diely Celica 6G 2.0 3S-GE EmptyWed May 02, 2012 12:35 pm

ahoj, prosim te zadni bocni leve okno? ten "trojuhelnik"
Návrat nahoru Goto down
Salceer
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
Salceer


Bydliště : Ostrava
Počet příspěvků : 235
Datum registrace : 21. 08. 10

Diely Celica 6G 2.0 3S-GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diely Celica 6G 2.0 3S-GE   Diely Celica 6G 2.0 3S-GE EmptyWed May 02, 2012 1:20 pm

Cvok má namysli u té žárovky.. ten celý mechanismus. Jelikož jak jsme vyměňovali žárovky tak jedna vyhořela i s vedením.. tak proto shání celý segment...
Návrat nahoru Goto down
Urputus
Snobstvo z Práglu
Snobstvo z Práglu
Urputus


Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 2777
Datum registrace : 29. 09. 09

Diely Celica 6G 2.0 3S-GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diely Celica 6G 2.0 3S-GE   Diely Celica 6G 2.0 3S-GE EmptyWed May 02, 2012 8:43 pm

Salceer napsal:
Cvok má namysli u té žárovky.. ten celý mechanismus. Jelikož jak jsme vyměňovali žárovky tak jedna vyhořela i s vedením.. tak proto shání celý segment...

To je takový to singl pouzdro s tlačítkem, co se zacvakává do panelu vzduchové ventilace, že? Tlačítko vpravo dole. To jsem si před časem taky vyzkratoval, ale podařilo se mi ty spálené obvody přemostit. Dnes už se ale dají sehnat i speciální tužky nebo roztoky, které můžou opravit přerušený obvod na tištěném spoji. Měli by to mít ve speciálních elektro prodejnách.
Návrat nahoru Goto down
kracken
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
kracken


Bydliště : Bratislava, SK
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 17. 09. 10

Diely Celica 6G 2.0 3S-GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diely Celica 6G 2.0 3S-GE   Diely Celica 6G 2.0 3S-GE EmptyFri May 11, 2012 11:22 am

Salceer napsal:
Ahoj, potřeboval bych těsnící gumu která je mezi předním nárazníkem a kapotou. Moji milovaní.. pejsánci se posrali a během pár minut mi ji rozervali. Tak pokud by jsi ji měl.. tak za ni zaplatím zlatem. Díky
tak bohuzial, guma v dost zlom stave... auto stalo dlhy cas pod stromami vonku... Sad

Cvok napsal:
jéé, já bych potřeboval
- přední předface blinkry, kdybys náhodou měl, zaplatím bronzem nebo gumovýma medvídkama...
blinkre su, avsak nic moc stav, na jednom su olomene tie pacicky, co ho drzia vnutri naraznika a je narazom na vrchnej strane poskriabane... ak by ta napriek tomu zaujimali, posli mi mailovu adresu, poslem ti fotky..

Hug0 napsal:
ahoj, prosim te zadni bocni leve okno? ten "trojuhelnik"
... bohuzial, to prasklo pri vyberani.. mechanikom sa podarilo vyrezat iba prave.. Sad
Návrat nahoru Goto down
Urputus
Snobstvo z Práglu
Snobstvo z Práglu
Urputus


Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 2777
Datum registrace : 29. 09. 09

Diely Celica 6G 2.0 3S-GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diely Celica 6G 2.0 3S-GE   Diely Celica 6G 2.0 3S-GE EmptyFri May 11, 2012 11:38 am

Tak mě napadá s tím prasklým oknem - nedal se z něho sundat ten plastový rám? Já mám totiž navíc obě skla, ale ten plastový rámeček mají dost sežvejkanej. Kdyby to šlo zkompletovat ze dvou kusů, tak by bylo jedno fajnový sklo na světě Wink
Návrat nahoru Goto down
kracken
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
kracken


Bydliště : Bratislava, SK
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 17. 09. 10

Diely Celica 6G 2.0 3S-GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diely Celica 6G 2.0 3S-GE   Diely Celica 6G 2.0 3S-GE EmptyFri May 11, 2012 1:02 pm

Urputus napsal:
Tak mě napadá s tím prasklým oknem - nedal se z něho sundat ten plastový rám? Já mám totiž navíc obě skla, ale ten plastový rámeček mají dost sežvejkanej. Kdyby to šlo zkompletovat ze dvou kusů, tak by bylo jedno fajnový sklo na světě Wink
vidis, to ma ani vo sne nenapadlo, vybrat len to tesnenie... karoseria je davno zosrotovana aj s tym puknutym sklom a aj s ramcekom... Sad
Návrat nahoru Goto down
Joey
Legenda prvního stupně
Legenda prvního stupně



Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 07. 11. 09

Diely Celica 6G 2.0 3S-GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diely Celica 6G 2.0 3S-GE   Diely Celica 6G 2.0 3S-GE EmptyFri May 11, 2012 1:55 pm

kracken napsal:
..... Sad ....Sad ... Sad

Sakra Krackene přestaň už brečet, venku pere slunko sunny , zajdi se proběhnout do lesa, to Tě jistě přivede na lepší myšlenky Very Happy .
Návrat nahoru Goto down
Urputus
Snobstvo z Práglu
Snobstvo z Práglu
Urputus


Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 2777
Datum registrace : 29. 09. 09

Diely Celica 6G 2.0 3S-GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diely Celica 6G 2.0 3S-GE   Diely Celica 6G 2.0 3S-GE EmptyFri May 11, 2012 2:18 pm

jj, šak nehoří, ne? pirat
Návrat nahoru Goto down
PerryCZ
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
PerryCZ


Bydliště : Prachatice
Počet příspěvků : 445
Datum registrace : 17. 09. 10

Diely Celica 6G 2.0 3S-GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diely Celica 6G 2.0 3S-GE   Diely Celica 6G 2.0 3S-GE EmptyFri May 11, 2012 4:02 pm

kompresor na klimu? Jen ze zvedaavosti, zatim.
Návrat nahoru Goto down
kracken
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
kracken


Bydliště : Bratislava, SK
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 17. 09. 10

Diely Celica 6G 2.0 3S-GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diely Celica 6G 2.0 3S-GE   Diely Celica 6G 2.0 3S-GE EmptyFri May 11, 2012 4:58 pm

kompresor mam... Smile lol!

a to nie je plakanie... nie som smutny, len mi je luto, ze takmer vsetko, co potrebujete je nepouzitelne.. Cool
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diely Celica 6G 2.0 3S-GE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diely Celica 6G 2.0 3S-GE   Diely Celica 6G 2.0 3S-GE Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diely Celica 6G 2.0 3S-GE
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Diely Celica ST202 2.0 GT x 2
» Celica 5g
» old Celica
» P: Celica 6g 1.8 16v
» celica 6G

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum :: Koupím/Prodám :: Prodám-
Přejdi na: