Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


トヨタ・セリカ
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Decat downpipe 3S-GTE

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Joey
Legenda prvního stupně
Legenda prvního stupně



Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 07. 11. 09

Decat downpipe 3S-GTE Empty
PříspěvekPředmět: Decat downpipe 3S-GTE   Decat downpipe 3S-GTE EmptyMon Apr 30, 2012 11:09 am

Prodám downpipe na 3S-GTE, kterou jsem zakoupil od uživatele Zemi z TF, včetně nainstalované termopásky.

Je to přímo [You must be registered and logged in to see this link.]

Používaná cca 30 minut jízdy. Nárůst dynamiky vozidla markantní, nicméně zvuk je výrazně "sportovnější", než jsem původně očekával. To bude zřejmě tím, že zbytek výfuku je holá trubka... Smile

foto dodám

Cena 2300,- Kč
Návrat nahoru Goto down
Urputus
Snobstvo z Práglu
Snobstvo z Práglu
Urputus


Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 2777
Datum registrace : 29. 09. 09

Decat downpipe 3S-GTE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Decat downpipe 3S-GTE   Decat downpipe 3S-GTE EmptyMon Apr 30, 2012 6:00 pm

Čoveče, doufám, že jsi to natočil i se zvukem Wink Je spousta lidí (a dokonce bych řekl, že většina), co by tu downpipu vrátili, kdyby díky ní nezískali i patřičný nárůst hluku Laughing

Jó a za koli's to měl do kopce? 250??? pirat
Kdybych se svým drobkem neměl jiné plány, tak by mu drobné zhlasitění prospělo a šel bych do toho.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Decat downpipe 3S-GTE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Decat downpipe 3S-GTE   Decat downpipe 3S-GTE EmptyMon Apr 30, 2012 6:21 pm

Urputus napsal:
šel bych do toho.

Neber to nejak zle, ale rozsekal jsi me. KOmpletne. Very Happy Tobe staci kousek lesenovky Very Happy


Joey: a co to tam nechat a dat na konec ty holy roury tlumic ? Najit odbornika co to pomeri a vejfuk nastavi jak ma?
Návrat nahoru Goto down
Urputus
Snobstvo z Práglu
Snobstvo z Práglu
Urputus


Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 2777
Datum registrace : 29. 09. 09

Decat downpipe 3S-GTE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Decat downpipe 3S-GTE   Decat downpipe 3S-GTE EmptyMon Apr 30, 2012 7:29 pm

Kubrt napsal:
Urputus napsal:
šel bych do toho.

Neber to nejak zle, ale rozsekal jsi me. KOmpletne. Very Happy Tobe staci kousek lesenovky Very Happy


Dyk to tam píšu, že na současnej setup je mi to na nic a navíc plánuju něco ouplně jinýho. Wink


Kubrt napsal:
Joey: a co to tam nechat a dat na konec ty holy roury tlumic ? Najit odbornika co to pomeri a vejfuk nastavi jak ma?

Tož to není vůbec blbé nápad totok Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Decat downpipe 3S-GTE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Decat downpipe 3S-GTE   Decat downpipe 3S-GTE EmptyMon Apr 30, 2012 7:36 pm

No vidis a ja tim chtel rict ze tobe je to knicemu za vsech okolnosti ... Twisted Evil leda ze bys stim maval z okynka. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Joey
Legenda prvního stupně
Legenda prvního stupně



Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 07. 11. 09

Decat downpipe 3S-GTE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Decat downpipe 3S-GTE   Decat downpipe 3S-GTE EmptyMon Apr 30, 2012 8:26 pm

Kubrt: na konci trubky je tlumič, origo GT four. Přeplňované motory údajně nejsou tak citlivé na přesně spočítanou délku potrubí, tam jde myslím o to, aby šly plyny co nejdříve do prdele...

Jinak nechci to zveličovat, ale auto se prostě přestalo chovat kultivovaně, zkrátka něco jako Ben Johnson na stereoidech (kanadský sprinter, který dopoval na OH 1988 v Soulu, pozn. aut.). Rychlejší nástup tlaku turba... chtělo to jet hned tak rychle, že jsem se toho začal bát, bez prdelky prosím Shocked
Návrat nahoru Goto down
Urputus
Snobstvo z Práglu
Snobstvo z Práglu
Urputus


Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 2777
Datum registrace : 29. 09. 09

Decat downpipe 3S-GTE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Decat downpipe 3S-GTE   Decat downpipe 3S-GTE EmptyMon Apr 30, 2012 9:29 pm

No je mi to jasný, takže Joey prostě těch 250 nezkusil, páč to má nástup moc brzo Laughing
Návrat nahoru Goto down
Joey
Legenda prvního stupně
Legenda prvního stupně



Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 07. 11. 09

Decat downpipe 3S-GTE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Decat downpipe 3S-GTE   Decat downpipe 3S-GTE EmptyTue May 01, 2012 5:14 am

Do kopca to 250 nejede Evil or Very Mad ... jen po rovince. Člověk nesmí být nenažraný, a já už k tomu pomalu směřoval...
Návrat nahoru Goto down
Urputus
Snobstvo z Práglu
Snobstvo z Práglu
Urputus


Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 2777
Datum registrace : 29. 09. 09

Decat downpipe 3S-GTE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Decat downpipe 3S-GTE   Decat downpipe 3S-GTE EmptyTue May 01, 2012 7:20 am

Tak to je spravne, protože tak to ma byt - všeho s Mírou, tedy s Pepou Laughing
Návrat nahoru Goto down
A.C.A.B.
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
A.C.A.B.


Bydliště : Děčín
Počet příspěvků : 299
Datum registrace : 16. 08. 10

Decat downpipe 3S-GTE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Decat downpipe 3S-GTE   Decat downpipe 3S-GTE EmptyTue May 01, 2012 6:58 pm

DP sama o sobě oproti původnímu katu zas tak znát není. Ani výkonově a ani nástupem Very Happy Já mám jen koncový absorbční tlumič a protože už turbo ten hluk zmírní auto není vůbec hlučné. Zvuk je hlubší,ale určitě ne nějak uřvaný.
Návrat nahoru Goto down
Joey
Legenda prvního stupně
Legenda prvního stupně



Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 07. 11. 09

Decat downpipe 3S-GTE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Decat downpipe 3S-GTE   Decat downpipe 3S-GTE EmptyTue May 01, 2012 8:16 pm

Je to tak. Cely jsem si to vymyslel abych tomu udělal marketing.
Návrat nahoru Goto down
Joey
Legenda prvního stupně
Legenda prvního stupně



Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 07. 11. 09

Decat downpipe 3S-GTE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Decat downpipe 3S-GTE   Decat downpipe 3S-GTE EmptyTue Jul 10, 2012 11:06 am

Prodáno, prosím zamknout nebo tak něco, díky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Decat downpipe 3S-GTE Empty
PříspěvekPředmět: Re: Decat downpipe 3S-GTE   Decat downpipe 3S-GTE Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Decat downpipe 3S-GTE
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum :: Koupím/Prodám :: Prodám-
Přejdi na: