Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


トヨタ・セリカ
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Toro
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně



Počet příspěvků : 1481
Datum registrace : 13. 02. 10

Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW Empty
PříspěvekPředmět: Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW   Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW EmptyMon Jul 11, 2011 9:50 am

Takže zdar,
nabízím k prodeji mojí Camry Station Wagon MKII GLI 2.0 r.v.: 1990.
Postupem času mi nestačil výkon, tak jsem se rozhodl k záměně motoru FE 89kW za GE 129kW z Celici 6g. Proto z 50% Celica...
Necham k ní i veškeré ND co mám... V podstatě se jedná o další rozebranou na půdě, krom skeletu (i když i z toho jsem něco nechával). No a světel tu mam cca 3 sady... Přední světla co jsou na autě, jsou upravované podle US vzoru (2 žárovky... 1x H1 a 1x H4)... Náhradní skla (krom čelního).. "Nové" Kyb tlumiče na všech 4. TZ na 1,5t. Eko neplaceno. Stavitelnej volant, pamět volantu (naprosto super věc), stavitelná sedačka řidiče, všechny dveřní okna v ele, zrcátka v ele.
Přední blatníky mam připravené nesežrané... Jinak je potřeba vyvařit, není ve stavu abych v ní se 100% důvěrou vozil děcko.
Jo a ještě bych zapoměl na vědší brzdy z Celici 6g...



Naposledy upravil Toro dne Fri Apr 03, 2015 11:19 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
martin.matess
Kecal prvního stupně
Kecal prvního stupně
martin.matess


Bydliště : Česká Tčřebová
Počet příspěvků : 94
Datum registrace : 22. 09. 11

Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW   Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW EmptyThu Sep 22, 2011 7:55 pm

napadlo mě čoveče jak si řešil elektriku, to byl asi celkem maze c né?? když si dělal change toho motoru
Návrat nahoru Goto down
Toro
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně



Počet příspěvků : 1481
Datum registrace : 13. 02. 10

Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW   Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW EmptyFri Sep 23, 2011 5:02 am

no na eletriku se původně vyhradily dva dny, s tím že první se vše pozapojuje a druhej jen dodělá (doizoluje, doschová,atd.). Nakonec to dopadlo, že jen zapojování bylo asi na 3-4dny... takže asi tak...
Návrat nahoru Goto down
Toro
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně



Počet příspěvků : 1481
Datum registrace : 13. 02. 10

Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW   Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW EmptyWed Apr 11, 2012 4:04 pm

aktuální...
podle mě je škoda jí sešrotovat... To už nikdo nestojí ani o 129kW motor???
no a jak napsal micron na Toy.foru:
micron napsal:
fotky máš tragický.... řikaj, nemam čas na blbý fotky, nemam čas fotit...

Takže pokud někdo bude mít zájem o foto (staré) tak mu je zašlu na meila... Nebo ještělepší bude osobně se podívat...
Návrat nahoru Goto down
martin.matess
Kecal prvního stupně
Kecal prvního stupně
martin.matess


Bydliště : Česká Tčřebová
Počet příspěvků : 94
Datum registrace : 22. 09. 11

Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW   Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW EmptyWed Apr 11, 2012 6:45 pm

a kolik že to aktuálně stojí??? a kde to stojí??? a jak to vypadá?? Smile a proč to nikdo nechce?? hmm?? to mi hlava nebere
Návrat nahoru Goto down
Toro
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně



Počet příspěvků : 1481
Datum registrace : 13. 02. 10

Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW   Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW EmptyFri Apr 03, 2015 11:17 pm

znovu k prodeji!!!!!
Nestíhám ani důležitější věci a aby byla zahrabaná dalších pět a více let ve stodole, nemá smysl... Proto jí pustím dál...

Možno případně nějaké výměny. Je to o domluvě... (stavební materiál, nářadí, vybavení dílny, jinej povoz (třeba traktor), moto (Čeldy by bylo škoda - slíbil jsem, že udělalm co budu moct, aby po mě zůstala)) Laughing
Návrat nahoru Goto down
Petanek
Kecal prvního stupně
Kecal prvního stupně



Bydliště : Havlíčkův Brod
Počet příspěvků : 71
Datum registrace : 31. 10. 11

Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW   Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW EmptySun May 10, 2015 1:44 pm

Uvažuju o novém daily a moje milovaná celi je těsně nad hrobem Laughing , hoď sem fotky :-)

Díky
Návrat nahoru Goto down
Toro
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně



Počet příspěvků : 1481
Datum registrace : 13. 02. 10

Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW   Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW EmptySun May 10, 2015 8:13 pm

Petanek napsal:
Uvažuju o novém daily a moje milovaná celi je těsně nad hrobem  Laughing , hoď sem fotky :-)

Díky
OK, nafotím nové... ale bude mi to nějakej "čas" trvat...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW Empty
PříspěvekPředmět: Re: Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW   Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Camry Station Wagon MKII s 3SGE 129kW
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» *****prodáno*****P: Camry Wagon 3VZ-FE
» ST202 129kw SS
» Celica ST202 - 129kw s SS
» Nové originální destičky TOYOTA na Celicu 7g, Camry, IS300

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum :: Koupím/Prodám :: Prodám-
Přejdi na: