Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


トヨタ・セリカ
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Prodám haubnu, zn. nespěchá ;)

Goto down 
AutorZpráva
Urputus
Snobstvo z Práglu
Snobstvo z Práglu
Urputus


Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 2777
Datum registrace : 29. 09. 09

Prodám haubnu, zn. nespěchá ;) Empty
PříspěvekPředmět: Prodám haubnu, zn. nespěchá ;)   Prodám haubnu, zn. nespěchá ;) EmptyMon Mar 21, 2011 9:37 pm

Zdravím,
mám na prodej přední kapotu na 6G ST a GT ve stříbrné metalíze, celkem v zachovalém stavu. Kapota je odstrojená, tudíž bez hadiček, ostřikovačů a malého spoileru u předního okna.

Níže uvádím pár fotek:
Prodám haubnu, zn. nespěchá ;) Mg4916
Prodám haubnu, zn. nespěchá ;) Mg4919
V levém rohu přední hrany je lak trochu odštíplý, což bylo způsobeno převozem v celice:pale:
Prodám haubnu, zn. nespěchá ;) Mg4917a
Stejně tak uprostřed přední hrany kapoty je trochu odštíplý lak - stejný důvod jako výše.
Prodám haubnu, zn. nespěchá ;) Mg4918

Auto jinak bylo několik let garážované a i nyní je kapota ustájena v garáži.

Cena 4.000,- Kč



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dále jsem měnil zadní trojúhelníkový skla, páč jsem netušil, že z nich lze odlepit ten plastový rámeček. Ten plastový rámeček byl dost podřený o okousaný, evidentně jeden z původních majitelů při předchozím celolaku vyndával okna, ale moc se s tím plastem nepáral. Proto nabízím pouze ta skla, páč ta samotná jsou v dobrém stavu a jsou tónovaná (propustnost tuším pouhých 5%). Fotky se pokusím doplašit a jakmile budou k dispozici, tak zaktualizuju.

Cena 1000,- Kč


V případě zájmu pište SZ


Naposledy upravil Urputus dne Wed Feb 29, 2012 8:56 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : oprava linku k foto 2)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Prodám haubnu, zn. nespěchá ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodám haubnu, zn. nespěchá ;)   Prodám haubnu, zn. nespěchá ;) EmptyTue Mar 22, 2011 9:04 am

pozn. kapota: důkaz že se dá převézt v Celdě je níže Smile. Sám sem tomu nevěřil...

Prodám haubnu, zn. nespěchá ;) Haubna-v-kufru

pozn. boční okna: nejsem si jist jestli se opravdu dá to plastování okolo sundat a koupit zvlášť. Podle katalogu je to jeden díl:

Prodám haubnu, zn. nespěchá ;) Quatter-windows-1

Prodám haubnu, zn. nespěchá ;) Quatter-windows-2

Ale kdo ví co se vše dá koupit v druhovýrobě...
Návrat nahoru Goto down
Urputus
Snobstvo z Práglu
Snobstvo z Práglu
Urputus


Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 2777
Datum registrace : 29. 09. 09

Prodám haubnu, zn. nespěchá ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodám haubnu, zn. nespěchá ;)   Prodám haubnu, zn. nespěchá ;) EmptyTue Mar 22, 2011 7:52 pm

Vešla se tak tak. Jen jí to stálo odštíplej lak na dvou místech. Ale nebylo na výběr, nechat jsem ji tam nechtěl.

Ještě k té haubně - budu na svém autě vyměňovat i to gumové těsnení a ocelovou lištu mezi haubnou a předním nárazníkem. Tak pokud bude zájem, můžu přenechat spolu s haubnou.

Co se týče toho plastového rámu zadních trojúhelníkových oken, tak jsem spíš cílil na lidi, co mají to okno z jakéhokoliv důvodu poškozené, ale mají v pořádku ten rám.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prodám haubnu, zn. nespěchá ;) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodám haubnu, zn. nespěchá ;)   Prodám haubnu, zn. nespěchá ;) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prodám haubnu, zn. nespěchá ;)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prodám díly na 6GC
» Prodám Celicu 5.gen :(
» prodam celdu 6g
» Prodam plato kufru na 5g
» PRODAM DILY GT4 ST185,ST205

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum :: Koupím/Prodám :: Prodám-
Přejdi na: