Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


トヨタ・セリカ
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 ***neakt.***1UZ-FE

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Toro
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně



Počet příspěvků : 1481
Datum registrace : 13. 02. 10

***neakt.***1UZ-FE Empty
PříspěvekPředmět: ***neakt.***1UZ-FE   ***neakt.***1UZ-FE EmptySat Oct 20, 2012 7:30 pm

chlapci a Mave,
vím o jednom 1UZku z LS400 (z 95) tudíž bez vvti. Motor by měl bejt kompletní, ale bez ECU a ele. Je k němu i AT.
Důležitá otázka je co za něj... Řekněme že by se cena měja vejít na hranici 15.tis. Kč. Pokud ale někdo nesedne, tak může beji i za 16tis a pokud někdo bude hodně rejpat, tak i za 17 a více :PBohužel pod 15 se ale nedostanem...

Pokud bude zájem, tak je možno se domluvit i na:
- mezikusu na: A) W57/58/59   B) R154
- spojky s přítlač. exedy
a vůbec komplet přestavbu z AT na MT

- čtyřkomorovej karburátor Hol (a tady mě zrazuje paměť... Hol... nevim co  pale )


No prostě celé to je na domluvě...


Naposledy upravil Toro dne Wed Jan 29, 2014 2:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
A.C.A.B.
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
A.C.A.B.


Bydliště : Děčín
Počet příspěvků : 299
Datum registrace : 16. 08. 10

***neakt.***1UZ-FE Empty
PříspěvekPředmět: Re: ***neakt.***1UZ-FE   ***neakt.***1UZ-FE EmptySat Oct 20, 2012 7:59 pm

Holley. Cena vysoká. Stav neznámý a bez elektriky je bez rozebrání nezjistitelný. Převodovka bezcenná(pokud jí zrovna někdo nepotřebuje). Holý motor se pohybuje cenově dost pod 10k. Onehdá byl jeden k mání za 6k. Když to spočítám,za kolik to tu prezentuješ s adapterem k MT převodovce(která taky něco stojí)a karburací,tak se pod 30k nedostanem. A ještě zbývá dokoupit elektriku,převodovku a podložku pod karburátor(což bude trochu složitější). Na těchhle penězích už bych schůdnější viděl US V8.

Vím-jsem rejpal. Tudíž kdybych měl zájem,tak pro mě nebude ani za pade Very Happy Very Happy Very Happy Naštěstí zájem nemám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Toro
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně



Počet příspěvků : 1481
Datum registrace : 13. 02. 10

***neakt.***1UZ-FE Empty
PříspěvekPředmět: Re: ***neakt.***1UZ-FE   ***neakt.***1UZ-FE EmptySat Oct 20, 2012 8:22 pm

osobně jsem ho také neviděl... V podstatě jen poslám info dál...
Vím, že je cena vejš, než ty naše, ale zase víš, že když ho potřebuješ sehnat, tak nikde v dosahu nejsou... Holley - jooo to je vončo... tady strašně záleží jaké se použijou...
No USV8 je o něčem jiném What a Face

Pro tebe a za pade? To nee... stačí pravé oko, levá ruka a navrch slezina lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





***neakt.***1UZ-FE Empty
PříspěvekPředmět: Re: ***neakt.***1UZ-FE   ***neakt.***1UZ-FE Empty

Návrat nahoru Goto down
 
***neakt.***1UZ-FE
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum :: Koupím/Prodám :: Prodám-
Přejdi na: