Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


トヨタ・セリカ
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy..

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Idaho
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
Idaho


Bydliště : Rožmitál
Počet příspěvků : 229
Datum registrace : 02. 07. 10

JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. Empty
PříspěvekPředmět: JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy..   JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. EmptySat Sep 29, 2012 2:56 pm

Prodám kompletního praváka, na kolech , motor měl mít jen vylétlou mrazovku, v reálu je tam i KO turbo. druhý motor k Vozu ( bez turba )

Puvodne jsem to odkoupil od zákazníka že si neco postavím ale když se nehce prodat miata radeji hodím kompresor na miatu Smile

auto celé bez koroze, interiér top stav.
Cena k jednání 50tis. ( pro aktiv clena cccz 45tis )

Neprodá-li se miata nebo auto v celku jsem ochoten prodat po dílech.
mail :Idaho@dicomrpacing.com

[You must be registered and logged in to see this link.]

vzhledem k otmu že jsem trosku zrevidoval své životní potřeby rozhodl jsme si nechat jen jendo hobby auto, jelikož "jendou prdelí na více hajzlech sedet nelze".

Takže pokud se dříve prodá miata nechám si GT4, prodá-li se GT4 nechávám si miatu... ( pro rejpaly Hachi, LS400, druhá miata a Supra už kupce mají takže se rozhoduje jen mezi temito dvema auty )

Jinak k dispozici jsou i díly případne celá auta co jsem mel na přestavbu ( eventulene jsme ochoten přestavbu udelat pro nekoho - 1x 5gen ( klasická ) a 1x 5gen US Coupe ( 2.2 automat )
Návrat nahoru Goto down
http://www.dicompracing.cz
Toro
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně



Počet příspěvků : 1481
Datum registrace : 13. 02. 10

JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy..   JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. EmptySun Sep 30, 2012 4:47 am

Idaho napsal:
... pro rejpaly ...
sakra, jak jsi věděl, kam bych rejpnul lol! Jinak osobně jsem názoru, že je škoda prodávat jak jednu, tak druhou kočku... Přecejen narozdíl od ženskejch, můžou stát (i ležet) vedle sebe a nebudou se ti hádat, když něco budeš chtít What a Face
Návrat nahoru Goto down
Idaho
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
Idaho


Bydliště : Rožmitál
Počet příspěvků : 229
Datum registrace : 02. 07. 10

JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy..   JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. EmptySun Sep 30, 2012 1:35 pm

Toro napsal:
Idaho napsal:
... pro rejpaly ...
sakra, jak jsi věděl, kam bych rejpnul lol! Jinak osobně jsem názoru, že je škoda prodávat jak jednu, tak druhou kočku... Přecejen narozdíl od ženskejch, můžou stát (i ležet) vedle sebe a nebudou se ti hádat, když něco budeš chtít What a Face

Honzo já vím, ale chci si udelat pořádne jedno auto. prodá-li se mx5 bude dost penez na stavbu pořádné gt4 dle mých představ, prodáli se gt4 bude dost penez na rebulid miaty.

bohužel puvodní plán rekonstrukce domu a stavby dílny byl že se na část veme hypoteka ale díky užasnému systemu finančního uřadu jsem byl označen jako dlužník FU a neprosla mi hypotéka takže vse stavíme za cash ze svého Sad takže finance navíc nezbudou. ( jen bokem, to že jste dlužník FU ví okamžite všechyn Fu v čr, ale pokud náhodou zaplatíte dan na jiném FU než kterému jste příslušnej už si mezi sebou info nevymení a na vašem příslušném FU vas vedou jako dlužníka a vesele nacítaj uroky a pokuty.. Sad - to je bordel ).
Návrat nahoru Goto down
http://www.dicompracing.cz
Toro
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně



Počet příspěvků : 1481
Datum registrace : 13. 02. 10

JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy..   JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. EmptySun Sep 30, 2012 1:40 pm

Idaho napsal:
... neprosla mi hypotéka ...
to vím... říkal jsi to Sad

Jednoznačně, ten kdo veme jednu, nebo druhou, tak bude mít nádhernej základ a kus těžké cesty zasebou Wink
Návrat nahoru Goto down
Idaho
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
Idaho


Bydliště : Rožmitál
Počet příspěvků : 229
Datum registrace : 02. 07. 10

JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy..   JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. EmptySun Sep 30, 2012 1:57 pm

Toro napsal:
Idaho napsal:
... neprosla mi hypotéka ...
to vím... říkal jsi to Sad


.. jj vím, jen nevím zda sem ti říkal že už víme proč neprošla, mysleli jsme že to bylo z jiného duvodu.. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.dicompracing.cz
Toro
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně



Počet příspěvků : 1481
Datum registrace : 13. 02. 10

JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy..   JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. EmptySun Sep 30, 2012 2:40 pm

říkal a nechápal jsem jejich logiku
Návrat nahoru Goto down
VLAN
Prostý pobiječ much
Prostý pobiječ much



Počet příspěvků : 1
Datum registrace : 24. 12. 12

JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy..   JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. EmptyMon Dec 24, 2012 3:44 pm

Psal jsem SZ, měl bych zájem Wink
Návrat nahoru Goto down
Idaho
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
Idaho


Bydliště : Rožmitál
Počet příspěvků : 229
Datum registrace : 02. 07. 10

JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy..   JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. EmptyFri Dec 28, 2012 2:15 am

Myslím že jsme to řešil už i Joeym - čelda je momentáln ve fázi "rozkuchu" a ve volných cvílích s epracuje na přestavbe. Pokud je zájem jsem schopen ji nechat tak jak je ( odstrojená na holý plech, motor venku atd ) nebo složit do puvodního stavu. Ve chcíli kdy s eřízne do firawallu už ale ta možnost nebude. Zatím nevím kdy to bude, možná pozítří začnu, možná až na nový rok, možná až v unoru, není to ted má priorita takže na tom makáme ve volném čase, takže inzerát platí dokud nenapíšu že už je řízlá. Pokud má nekdo zíájem radeji rovnou volejte, na netu tak často nejsem . ( 602-47-47-šestpět )
Návrat nahoru Goto down
http://www.dicompracing.cz
Idaho
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
Idaho


Bydliště : Rožmitál
Počet příspěvků : 229
Datum registrace : 02. 07. 10

JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy..   JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. EmptyFri Feb 22, 2013 6:16 pm

Takže vzhledm k zakázce co jsem dostali nebude cca rok až rok a pul na "vážnou" práci na čelde, nemá smyls aby hnila v garáži, takže nebízím celou GT4 na díly k prodeji.
mame dobrou kapotu, přední blatníky, dva motory ( jeden má vylítlou mrazovku , druhý je ve stavu připraveném ke GO, je možno dodat složený polomotor a zbytek dílů )
Další veci na dotaz.
Návrat nahoru Goto down
http://www.dicompracing.cz
Idaho
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
Idaho


Bydliště : Rožmitál
Počet příspěvků : 229
Datum registrace : 02. 07. 10

JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy..   JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. EmptyFri Feb 22, 2013 6:17 pm

Takže vzhledm k zakázce co jsem dostali nebude cca rok až rok a pul na "vážnou" práci na čelde, nemá smyls aby hnila v garáži, takže nebízím celou GT4 na díly k prodeji.
mame dobrou kapotu, přední blatníky, dva motory ( jeden má vylítlou mrazovku , druhý je ve stavu připraveném ke GO, je možno dodat složený polomotor a zbytek dílů ) , brzdy, nápravy podvozek.. kastle je netknutá
Další veci na dotaz.

ve finále si tedy nechávám mx5
Návrat nahoru Goto down
http://www.dicompracing.cz
Sponsored content





JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. Empty
PříspěvekPředmět: Re: JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy..   JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy.. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
JDM - GTFourA - RHD + další díly na čeldy..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum :: Koupím/Prodám :: Prodám-
Přejdi na: