Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


トヨタ・セリカ
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 různé inzeráty

Goto down 
+5
Joey
Urputus
stenky
PerryCZ
Toro
9 posters
AutorZpráva
Toro
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně



Počet příspěvků : 1481
Datum registrace : 13. 02. 10

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: různé inzeráty   různé inzeráty EmptyTue Nov 01, 2011 4:24 pm

prostě zajímavosti které se toulkama po WWW světě najdou...

[You must be registered and logged in to see this link.]


Naposledy upravil Toro dne Tue Nov 01, 2011 4:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
PerryCZ
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
PerryCZ


Bydliště : Prachatice
Počet příspěvků : 445
Datum registrace : 17. 09. 10

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptyTue Nov 01, 2011 4:32 pm

Toro napsal:
prostě zajímavosti na které se toulkama po WWW světě najdou...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nikde jsem tam nenasel "dám za posekaní trávy a křoví" :-P
Návrat nahoru Goto down
stenky
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
stenky


Bydliště : Bratislava
Počet příspěvků : 413
Datum registrace : 07. 07. 10

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptyWed Nov 02, 2011 12:41 am

akoze, horsiu fotku dat nemohol ale asi mu zavolam ze v akom je stave lebo dake ND by sa mi hodili Very Happy

no len tipujem ze ako tak stoji v trave tak nebude malo hrdzava...
Návrat nahoru Goto down
Toro
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně



Počet příspěvků : 1481
Datum registrace : 13. 02. 10

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptyWed Nov 02, 2011 2:10 pm

ale alespoň něco zužitkuješ, zatím co takhle shnije v kopřivách a akorád někomu bude ke vzteku...

Takže pokud narazíte na Celici 3g, SupryII , LC80, 4runnery a to i staré, nekompletní, atd... tak sem snima... Wink
Návrat nahoru Goto down
stenky
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
stenky


Bydliště : Bratislava
Počet příspěvků : 413
Datum registrace : 07. 07. 10

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptyThu Nov 10, 2011 5:32 pm

do pidze....

naschval, kto si vsimne suvislost [You must be registered and logged in to see this link.]

citace :
jinak skoro komplet
toto ma sere.... aaaaaaaaaaaa pale
Návrat nahoru Goto down
Toro
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně



Počet příspěvků : 1481
Datum registrace : 13. 02. 10

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptyThu Nov 10, 2011 6:05 pm

tak tomuhle se říká pech... Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Urputus
Snobstvo z Práglu
Snobstvo z Práglu
Urputus


Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 2777
Datum registrace : 29. 09. 09

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptyThu Nov 10, 2011 8:50 pm

Tak to mě fakt mrzí, no. Holt člověk když něco chce, tak si za tím musí jít a neotálet. Hledej další, třeba bude ještě v lepším stavu. Hlavně se nevzdávat!
Návrat nahoru Goto down
stenky
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
stenky


Bydliště : Bratislava
Počet příspěvků : 413
Datum registrace : 07. 07. 10

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptyThu Nov 10, 2011 10:37 pm

chlapi! ono o ma hned 2 vyhody a jedno dobre ospravedlnenie Smile

1. auto bolo predane skor ako si ktokolvek z nas ten stary inzerat vobec vsimol
2. u mna by sla na diely a takto to vyzera ze bude znova jazdit
3. usetrim na mr2 a kupim novu celicu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Joey
Legenda prvního stupně
Legenda prvního stupně



Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 07. 11. 09

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptySat Nov 12, 2011 10:58 am

stenky napsal:
..chlapi!.....
3. usetrim na mr2 a kupim novu celicu Very Happy

To Ti schvaluju ! Smile Jsem jen zvědavý, na kterou generaci máš zálusk Question
Návrat nahoru Goto down
stenky
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
stenky


Bydliště : Bratislava
Počet příspěvků : 413
Datum registrace : 07. 07. 10

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptySat Nov 12, 2011 12:04 pm

Joey napsal:
stenky napsal:
..chlapi!.....
3. usetrim na mr2 a kupim novu celicu Very Happy

To Ti schvaluju ! Smile Jsem jen zvědavý, na kterou generaci máš zálusk Question
no hadaj Very Happy styroko to neni Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Toro
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně



Počet příspěvků : 1481
Datum registrace : 13. 02. 10

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptySat Nov 12, 2011 4:04 pm

3!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
stenky
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
stenky


Bydliště : Bratislava
Počet příspěvků : 413
Datum registrace : 07. 07. 10

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptySat Nov 12, 2011 4:07 pm

povodne som rozmyslal ze sestru k AW11 a na ten post sa hodi jedine ST162, ale kedze nemam nervy na dalsie stare auto a mne kedysi ucarovali T18 tak mam v plane sa drzat tych Smile stale tvrdim ze ST182 je vynikajuce auto Smile teda okrem tej mojej, ta je katastrofalna momentalne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Joey
Legenda prvního stupně
Legenda prvního stupně



Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 07. 11. 09

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptySat Nov 12, 2011 6:01 pm

stenky napsal:
....a mne kedysi ucarovali T18 tak mam v plane sa drzat tych Smile stale tvrdim ze ST182 je vynikajuce auto Smile ....Very Happy

To Ti schvaluju, mi učarovaly t18 uplne stejně Very Happy, pročež jezdím t20 lol!
Návrat nahoru Goto down
enzo
Legenda prvního stupně
Legenda prvního stupně
enzo


Bydliště : Česká Lípa
Počet příspěvků : 515
Datum registrace : 09. 02. 10

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptySun Nov 13, 2011 3:44 pm

stenky napsal:
povodne som rozmyslal ze sestru k AW11 a na ten post sa hodi jedine ST162, ale kedze nemam nervy na dalsie stare auto a mne kedysi ucarovali T18 tak mam v plane sa drzat tych Smile stale tvrdim ze ST182 je vynikajuce auto Smile teda okrem tej mojej, ta je katastrofalna momentalne Very Happy
Souhlasím s tebou T18 u mě byla láska na první pohled !!!
Návrat nahoru Goto down
Salceer
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
Salceer


Bydliště : Ostrava
Počet příspěvků : 235
Datum registrace : 21. 08. 10

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptySun Nov 13, 2011 3:57 pm

enzo napsal:
stenky napsal:
povodne som rozmyslal ze sestru k AW11 a na ten post sa hodi jedine ST162, ale kedze nemam nervy na dalsie stare auto a mne kedysi ucarovali T18 tak mam v plane sa drzat tych Smile stale tvrdim ze ST182 je vynikajuce auto Smile teda okrem tej mojej, ta je katastrofalna momentalne Very Happy
Souhlasím s tebou T18 u mě byla láska na první pohled !!!

Nápodobně, sice jsme špatně koupil (bouraná ze všech stran) a nic nelícuje ale mám ji rád a i když je taková ..... tak si tu jízdu užívám. Dlouhá kapota a jdou jen vidět kousek mrkaček.. a ihned jsem se do toho auta zamiloval..:-)
Návrat nahoru Goto down
enzo
Legenda prvního stupně
Legenda prvního stupně
enzo


Bydliště : Česká Lípa
Počet příspěvků : 515
Datum registrace : 09. 02. 10

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptyMon Nov 14, 2011 7:41 pm

Salceer napsal:
enzo napsal:
stenky napsal:
povodne som rozmyslal ze sestru k AW11 a na ten post sa hodi jedine ST162, ale kedze nemam nervy na dalsie stare auto a mne kedysi ucarovali T18 tak mam v plane sa drzat tych Smile stale tvrdim ze ST182 je vynikajuce auto Smile teda okrem tej mojej, ta je katastrofalna momentalne Very Happy
Souhlasím s tebou T18 u mě byla láska na první pohled !!!

Nápodobně, sice jsme špatně koupil (bouraná ze všech stran) a nic nelícuje ale mám ji rád a i když je taková ..... tak si tu jízdu užívám. Dlouhá kapota a jdou jen vidět kousek mrkaček.. a ihned jsem se do toho auta zamiloval..:-)
No ta moje taky nebyla úplně super ještě dnes má pár šrámů od předchozího majitele....,ale snažím se jí pomalu opravit a upravit k obrazu svému Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
gramo
Legenda prvního stupně
Legenda prvního stupně
gramo


Počet příspěvků : 617
Datum registrace : 16. 08. 11

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptyMon Nov 14, 2011 8:17 pm

Joey napsal:
stenky napsal:
....a mne kedysi ucarovali T18 tak mam v plane sa drzat tych Smile stale tvrdim ze ST182 je vynikajuce auto Smile ....Very Happy

To Ti schvaluju, mi učarovaly t18 uplne stejně Very Happy, pročež jezdím t20 lol!

Jo, tak dlouho jsem pokukoval po ST182, až jsem nakonec koupil ST202 Smile Přeju hodně štěstí, ať najdeš nějakou dobře zachovalou.
Návrat nahoru Goto down
Hug0
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně
Hug0


Počet příspěvků : 1050
Datum registrace : 21. 03. 10

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptyTue Nov 15, 2011 8:57 am

gramo napsal:
Joey napsal:
stenky napsal:
....a mne kedysi ucarovali T18 tak mam v plane sa drzat tych Smile stale tvrdim ze ST182 je vynikajuce auto Smile ....Very Happy

To Ti schvaluju, mi učarovaly t18 uplne stejně Very Happy, pročež jezdím t20 lol!

Jo, tak dlouho jsem pokukoval po ST182, až jsem nakonec koupil ST202 Smile Přeju hodně štěstí, ať najdeš nějakou dobře zachovalou.

Mám to zhruba stejně... A pořád věřím, že až najdu tu co mi bude stát za to tak se k T18 vrátím! lol!
Návrat nahoru Goto down
Toro
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně



Počet příspěvků : 1481
Datum registrace : 13. 02. 10

různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty EmptyWed Nov 16, 2011 2:54 pm

Vhodnej [You must be registered and logged in to see this link.] pro Mišáka od Corronera...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





různé inzeráty Empty
PříspěvekPředmět: Re: různé inzeráty   různé inzeráty Empty

Návrat nahoru Goto down
 
různé inzeráty
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum :: Koupím/Prodám :: Prodám-
Přejdi na: