Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


トヨタ・セリカ
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Brzdové destičky na 6g ST - PRODÁNO

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Urputus
Snobstvo z Práglu
Snobstvo z Práglu
Urputus


Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 2768
Datum registrace : 29. 09. 09

Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO Empty
PříspěvekPředmět: Brzdové destičky na 6g ST - PRODÁNO   Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO EmptyMon Feb 21, 2011 10:47 pm

Zdravím,

při úklidu garáže jsem narazil na brzdové destičky pro 6g ST, které jsem před časem kupoval u Toyoty. Nejsem si jistej značkou, protože jsem zatím nedohledal fakturu, ale mám za to, že by se mělo jednat o značku Textar. Jezdil jsem s nimi tuším jednu nebo dvě sezóny, což u mě většinou dá do 10 tis. km a brzdy docela šetřím. Stav destiček viz na fotkách níže. Pokud by byl zájem, na ceně se dohodneme.

PRODÁNO

Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO P1150175k
Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO P1150174
Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO P1150172
Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO P1150171
Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO P1150178


Naposledy upravil Urputus dne Tue Feb 22, 2011 8:10 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky na 6g ST - PRODÁNO   Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO EmptyTue Feb 22, 2011 6:42 am

Ty "zvláštně hnědé" jsou Toyuta (je na nich znak i nápis AISIN = vyrobeno pro Toyotu Smile). Ty druhé jsou Textar (teda vypadají uplně stejně jako moje Textary co jsem kdysi kupoval v Toyota na1.8ku).
Návrat nahoru Goto down
Hug0
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně
Hug0


Počet příspěvků : 1050
Datum registrace : 21. 03. 10

Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky na 6g ST - PRODÁNO   Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO EmptyTue Feb 22, 2011 7:34 am

budou pasovat na GT?? Smile
Návrat nahoru Goto down
Toro
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně



Počet příspěvků : 1481
Datum registrace : 13. 02. 10

Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky na 6g ST - PRODÁNO   Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO EmptyTue Feb 22, 2011 12:32 pm

Hug0 - pozor na to, můžeš mít 1pístky, ale taky 2pístky... Pokud jsis je někdy neprohlížel vedle sebe, tak na autě na první pohled vypadaj obdobně...
Návrat nahoru Goto down
Urputus
Snobstvo z Práglu
Snobstvo z Práglu
Urputus


Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 2768
Datum registrace : 29. 09. 09

Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky na 6g ST - PRODÁNO   Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO EmptyTue Feb 22, 2011 8:07 pm

Hug0, nevím, nevím, jestli ti budou pasovat.

Každopádně včera večer (nebo spíš dnes nad ránem) se ozval první zájemce a jsou zarezervované.

Kdyby došlo ke změně, tak písnu. Zatím díky za zájem
Návrat nahoru Goto down
Cvok
Kecal druhého stupně
Kecal druhého stupně
Cvok


Bydliště : +/- Havířov
Počet příspěvků : 444
Datum registrace : 26. 06. 10

Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky na 6g ST - PRODÁNO   Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO EmptyTue Feb 22, 2011 9:21 pm

Já jen, že mám o ně zájem já, ale pokud někdo potřebuje nutněji, tak není problém se domluvit. Já ještě chvíli vydržím Cool
Návrat nahoru Goto down
Hug0
Legenda druhého stupně
Legenda druhého stupně
Hug0


Počet příspěvků : 1050
Datum registrace : 21. 03. 10

Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky na 6g ST - PRODÁNO   Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO EmptyWed Feb 23, 2011 8:53 am

Cvok napsal:
Já jen, že mám o ně zájem já, ale pokud někdo potřebuje nutněji, tak není problém se domluvit. Já ještě chvíli vydržím Cool
v pohode, ja je nepotrebuju, jen me zajimalo jestli by sli na moji, ze bych je pripadne vzal "do zasoby" Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky na 6g ST - PRODÁNO   Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO EmptyWed Feb 23, 2011 9:58 am

Já bych na kompatibilitu mezi ST/GT nesázel. Co vím já tak v katalogu dílů mají každá rozdílné číslo. Sorry Hug0...
Návrat nahoru Goto down
Urputus
Snobstvo z Práglu
Snobstvo z Práglu
Urputus


Bydliště : Praha
Počet příspěvků : 2768
Datum registrace : 29. 09. 09

Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky na 6g ST - PRODÁNO   Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO EmptySun Mar 27, 2011 12:24 am

Již posláno novému majiteli
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brzdové destičky na 6g ST - PRODÁNO   Brzdové destičky na 6g ST  -  PRODÁNO Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brzdové destičky na 6g ST - PRODÁNO
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nové originální destičky TOYOTA na Celicu 7g, Camry, IS300
» Zadni brzdove pakny
» ***PRODÁNO*** Převodovka z ST202 s LSD
» *****prodáno*****P: Camry Wagon 3VZ-FE
» P: Prodam predni brzdove kotouce na 1.6 STi 5dira nove

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum :: Koupím/Prodám :: Prodám-
Přejdi na: