トヨタ・セリカ
 
PříjemPortálFAQRegistracePřihlášení

Share
 

 Pravidla fóra

Goto down 
AutorZpráva
CCCZ
AnonymníPravidla fóra Empty
PříspěvekPředmět: Pravidla fóra   Pravidla fóra EmptyMon Sep 27, 2010 7:06 am

Pravidla fóra

Vítejte na fóru CCCZ! Toto fórum je místem kde se lidé vlastnící vůz Celica můžou sejít, přátelsky poklábosit o svých autech, získat radu nebo se dozvědět něco zajímavého.

1. Vyvarujte se zbytečných emocí. Snahou je zachovat v rámci fóra „rodinou atmosféru“, to znamená bez osobních útoků a nevraživostí. Pokud máte pocit že musíte někoho urazit, shodit nebo zesměšnit tak raději neposílejte nic. To zároveň platí o pornografii, rasistických poznámkách, poznámkách podněcující nenávist a násilí nebo jakýkoliv ilegální obsah.

2. Buď te k ostatním ohleduplní! Ano nejme ve školce, nicméně v českých luzích a hájích je na fórech zcela běžné se na druhé povyšovat a dělat z ostatních blbce. Podle mého názoru nikdo neví vše a každý se může plést…

3. Než se na něco zeptáte použijte vyhledávání. Pokud se zeptáte na něco co bylo již několikrát odpovězeno odpovědi se buď nedočkáte nebo se najde někdo kdo se nedrží bodu č.2… každopádně vždy je dobré uvést maximum informací a případě odkazy. Popis „je to rozbitý“ moc nepomůže… šak víme Wink

4. Snažte se neposílat zbytečné odpovědi a sarkastické poznámky („no jo ženská“ atd.) a to včetně posměšků týkajících se jiných vozů. Pokud najdete něco co není „váš šálek kávy“ a nikdo se neptá na váš osobní názor prostě to ignorujte. Jsme tu proto aby si majitelé vozů Celica měli možnost popovídat o autech v rámci své komunity. Popovídat si v kruhu lidí, kde se nemusí bát podělit se svým vkusem… poznámky typu „podívej co ten blbec má na autě“ nebudou tolerovány.

5. Snažte se psát v rámci správných kategorií. Pokud pošlete svůj dotaz někde kde by ho nikdo nehledal, odpovědi se nejspíš nedočkáte. Zároveň ale také neposílejte ten samý příspěvek ve dvou různých kategoriích. V tomto případě budou smazány oba! Pokud jsi nejte jistí, prostě pošlete soukromou zprávy některému z on-line moderátorů.

6. Kategorie koupím/prodám: Pokud nejste zájemce o prodej nebo koupi a nechcete podpořit prodej/koupi autora tak vůbec nepřispívejte. Poznámky jako „máš to drahý“, nebo „tohle bych fakt nekoupil“ si nechte prosím pro sebe. Pokud máte pocit že prodejce/kupec uvádí nepřesné nebo chybné informace prostě se slušně zeptejte jak to myslí. Pokud máte pocit že nějaký prodejce/kupec chce úmyslně poškodit kupujícího/prodávajícího napište to některému z moderátorů.

7. Nepřehánějte to s velikostí podpisů. Ne každý má chuť čekat až se natáhne stránka plná rozměrných podpisů. Pokud možno také se vyvarujte animovaných gifů, ne každému jsou příjemné a o to více zpomalují načtení stránky.


Vemte prosím na vědomí že opakované porušení pravidel fóra bude mít následky a může vést k dalším krokům jako zamezení přispívat do určitých kategorií nebo zablokování přístupu na fórum.

Díky!
Návrat nahoru Goto down
 
Pravidla fóra
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum :: Obecné informace-
Přejdi na: