Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


トヨタ・セリカ
 
PříjemPortálLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Prodám Celicu 5.gen :(

Goto down 
AutorZpráva
Petanek
Kecal prvního stupně
Kecal prvního stupně



Bydliště : Havlíčkův Brod
Počet příspěvků : 71
Datum registrace : 31. 10. 11

Prodám Celicu 5.gen :( Empty
PříspěvekPředmět: Prodám Celicu 5.gen :(   Prodám Celicu 5.gen :( EmptySun Nov 27, 2016 6:45 pm

Chlapci,
je tu někdo, kdo by se ujmul mojí Toyotky?
Koupil jsem si nové přibližovadlo, Toyota stojí u baráku a nemám pro ní využití.
Je to 1,6 4A-FE, rv.1992, původně z německa, v ČR jsem první majitel. Stav tacho 15x xxx km, jak moc se tomu dá věřit nevím.
Je pojízdná, nedávno po technické. Vyvařoval jsem zadní blatníky a řidičův práh, ještě není nalakováno, jen v základovce a teď v zimě to nemám kde dělat. Auto stojí na 16" kolech zapsaných v TP, pneumatiky (205/50) jsou spíš na vyhození. K autu přidám i sadu zimáků na origo 14" alu kolech.
Za tu dobu co jí mám mě nikdy nezradila, za dobu mého vlastnictví byl olej měněn vždy po 8 tisících km, za studena jsem motor nikdy nevytáčel, po ostré jízdě jsem chvilku chladil klidnou jízdou než jsem jí chcípl (zvyk z turbomotoru).
Jako u valné většiny celic vržou zadní ramena, výfuk je zralý na výměnu, klouby poloos při plném rejdu při popojíždění cvakají. Lak taky není nic moc, obzvlášť teď po vyvaření. Říká si tedy o celolak. Na opravu vařených míst mám namíchané spreje.

Přidám k ní díly jako náhradní řízení, el. okna, zadní křídlo,... Prostě, co k ní doma najdu.

Fotky mám ve členech, teď jsem na delší služebce, aktuální tedy nemám šanci nafotit.
Představu o ceně mám, ale nabízejte.

Petr

Edit: Sem moc nechodím, tak prosím kontakt na maila: Petanek.eis zavináč gmail.com
Návrat nahoru Goto down
 
Prodám Celicu 5.gen :(
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prodam celdu 6g
» Prodám díly na 6GC
» Prodám haubnu, zn. nespěchá ;)
» Prodam plato kufru na 5g
» PRODAM DILY GT4 ST185,ST205

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Celica Club Czech Republic forum - Celica Klub ČR fórum :: Koupím/Prodám :: Prodám-
Přejdi na: